O nas

Jesteśmy firmą dobrze znającą potrzeby współczesnego rynku. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych.

Dbamy o to, aby produkowane przez nas hale powstawały w zgodzie z najwyższymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa, ponieważ działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie po to, aby sprostać stawianym przez Państwa wymaganiom. Nasze produkty wyróżnia to, że są one produkowane od początku do końca przez nas samych - bez podwykonawców i bez kompromisów.

Konstrukcje wykonujemy z profilu zamkniętego, co czyni je jedynymi takimi na rynku pod względem technologii wykonania, a przede wszystkim wytrzymałości. Zastosowane przez nas podwójne żebrowanie wręg jest gwarantem tego, że nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych nasze hale będą służyły przez dziesięciolecia.

Produkując w oparciu o Państwa potrzeby zadbaliśmy o to, aby nie mieli Państwo konieczności ubiegania się o dodatkowe kosztowne i czasochłonne pozwolenia dlatego oferujemy możliwość montażu na terenie całego kraju za pomocą stalowych płyt montażowych. Obniża to również koszty związane z budową jak i stwarza możliwość demontażu i ustawienia w innym miejscu w przypadku wystąpienia takiej konieczności.

Nasze konstrukcje wykorzystywane są nie tylko w sektorze rolniczym. Zaufali nam też klienci z branży budowlanej i przemysłowej, sektora publicznego, jak i klienci indywidualni powierzając w nasze ręce tak ważne przedsięwzięcie jakim jest budowa konstrukcji stalowych.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo od przygotowania terenu przez roboty budowlane po wykonanie konstrukcji aż po montaż.