CO TO JEST HALA HYBRYDOWA?

To hit budownictwa przemysłowego! Hala hybrydowa ma bowiem wiele zalet, którymi są niewątpliwie możliwość zastosowania różnego rodzaju materiałów do budowy. Zastosowanie tego rozwiązania jest szybsze, tańsze i prostsze w budowie niż typowa hala z murowanymi ścianami i tradycyjnym dachem, ponieważ taki obiekt powstaje dużo szybciej co ogranicza wystąpienie niepotrzebnych kosztów, które generują budowy trwające przez długi czas.

DLA KOGO HALE HYBRYDOWE?

 

Konstrukcja hali hybrydowej inaczej mówiąc mieszanej świetnie sprawdzi się w budynkach, które muszą spełniać rygorystyczne normy przeciwpożarowe. Ponadto obiekty te posiadają dużą odporność na korozję jak i wysoką wytrzymałość statyczną. Fenomenalnie sprawdzają się zatem jako obiekty rolnicze- przechowalnie, budynki inwentarskie dla których stężenie szkodliwych gazów: amoniaku, dwutlenku węgla czy siarkowodoru jest podwyższone. Hale hybrydowe są także wykorzystywane dla wielkopowierzchniowych obiektów takich jak na przykład pawilony handlowe.

BUDOWA HALI HYBRYDOWEJ

Nasza firma kompleksowo świadczy usługi w zakresie budowy obiektów przemysłowych. Przeprowadzimy Twoją inwestycję pokonując kolejno następujące etapy budowy tak, abyś otrzymał gotowy do użytku obiekt. Od przygotowania projektu odpowiadającego Twoim potrzebom, przez budowę hali i wykonanie wyposażenia w przypadku obiektów przeznaczonych do hodowli zwierząt.

Budujemy hale hybrydowe na terenie całej Polski! Zapraszamy do kontaktu.