OBORA DLA KRÓW I BYKÓW

W naszej ofercie znajdą państwo obory różnego typu. Wszystkie obory posiadają mocną i wytrzymałą konstrukcję. Jest ona wykonana z zamkniętych profili w ocynku ogniowym.

Konstrukcję obory wykonujemy samodzielnie, nie korzystając przy tym z usług pośredników. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy naszym klientom produkt najwyższej jakości.

OBORA NA OPASY

Jeżeli planujesz rozwój gospodarstwa rolnego, to prawdopodobnie potrzebujesz obory na opasy. Również takie obiekty mamy w swojej ofercie.

Budujemy obory na opasy, bydło oraz dla kóz, owiec i świń w wielu rozmiarach. Nasze obiekty mogą mieć dowolną długość oraz szerokość wewnętrzną, wynoszącą: 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 18 m, 21 m lub 24 m. Obory posiadają pokrycie z PCV o gramaturze 900 g/m² i w dowolnym kolorze z palety RAL.

OBORA WOLNOSTANOWISKOWA

Wśród rolników coraz bardziej popularne są obory wolnostanowiskowe, w których bydło ma możliwość swobodnego przemieszczania się.

Ruch bydła w oborach wolnostanowiskowych jest zazwyczaj ograniczony tylko w minimalnym stopniu.
W naszej firmie dostępne są obory z osobnymi boksami dla poszczególnych krów i byków. W innych wolnostanowiskowych oborach mogą być legowiska grupowe z głęboką lub płytką ściółką.

Niezależnie od rodzaju obory wolnostanowiskowej, oferujemy przygotowanie konstrukcji tego obiektu wraz z montażem. Dodatkowo wykonujemy roboty budowlane, obejmujące m.in. wykonanie betonowej posadzki przemysłowej.

OBORA UWIĘZIOWA

W przeciwieństwie do obory wolnostanowiskowej w oborze uwięziowej bydło jest – jak sama nazwa wskazuje – na uwięzi. To rozwiązanie stosowane jest nie tylko w oborze starego typu. Nadal wielu rolników z konieczności decyduje się na budowę obory uwięziowej. A my możemy pomóc im w realizacji inwestycji.

Nie tylko oferujemy przygotowanie elementów konstrukcyjnych i montaż obory dla krów i byków, ale też pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Zajmujemy się również montażem wyposażenia obory – np. wygrodzeń w obiekcie uwięziowym.